Sport to moja pasja i styl życia

Bieganie, kalistenika, sporty walki - to moja wielka pasja, bez której życie byłoby nudne i trudne. Jestem zwolennikiem aktywnego trybu życia. Każdy dzień rozpoczynam od porannego joggingu, to pozwala mi na oczyszczenie i skupienie myśli, ale również dodaje energii do działania. W wolnej chwili dla relaksu odwiedzam ścianki wspinaczkowe i wybieram wyprawy w góry.

 

Kilka razy w tygodniu uprawiam kalistenikę. Jest to dla mnie idealna forma aktywności fizycznej, polegająca na ćwiczeniach z wykorzystaniem własnej masy ciała. Tego typu ćwiczenia są dla mnie sposobem pozwalającym na odreagowanie od codziennych zmartwień i stresów. Podobnie jak sporty walki.

 

Bezwzględu na to, co ćwiczę i jaki sport uprawiam, ważny jest wygodny strój.   Jeśli mowa o dobrze dobranej sportowej odzieży dla sportowców i pasjonatów sportów takich jak ja, to stawiam na 3-stu. Jest to znakomita polska marka produkująca odzież dla prawdziwych twardzieli. Do produkcji swoich kolekcji sportowych używa bawełny oraz poliestru. Najbardziej cenie ich za to, że tworzą limitowane edycje odzieży, dlatego ich ubrania są tak wyjątkowe i niepowtarzalne.

 

Wszystkim tym, którzy są indywidualistami, pasjonatami sportu polecam wygodną   i sprawdzoną odzież sportową.

Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej http://www.3stu.com.pl/