Każdy dzień rozpoczynam od pysznej, aromatycznej kawy. Ten zapach, aromat unoszący się w powietrzu budzi mnie.

 

Kocham poranki, wtedy mogę delektować się smakiem znakomitej dobrze przygotowanej, świeżo palonej kawy. Dzień bez kawy jest dniem straconym.

 

Wybór kawy ma bardzo duże znaczenie. Moja żona śmieje się, że jestem prawdziwym koneserem. Przez długi czas szukałem tego znakomitego smaku i niezapomnianego aromatu unoszącego się w powietrzu. Palarnia Kawy Up Cafe to był najlepszy wybór. Wypalane tam ziarna kawy pochodzą z najlepszych plantacji z całego świata. Są staranie wyselekcjonowane.

 

Dziś spróbuję w kilku zdaniach przedstawić Wam moje ulubione kawowe propozycje. Zaczniemy od brazylijskiej kawy Brasil Santos, która zachwyciła mnie niepowtarzalnym łagodnym smakiem oraz orzechowym aromatem. Jest to kawa, przy której można się rozmarzyć. Prawdziwa poezja smaku. Kolejną kawą, która skradła moje serce jest Gwatemalska Arabica. Swój niepowtarzalny smak zawdzięcza żyznym glebą wulkanicznym.

 

Ethiopia Djimmah to propozycja, która podobno najlepiej smakuje w filiżance. Osobiście cenie ją za jej mocy i wyrazisty smak. Ta kawa na pewno działa bardzo pobudzająco. Jeśli, komuś trudno przychodzi wstawanie z łóżka, to Ethiopia Djimmah jest specjalnie dla niego. Daje duże pokłady energii.

 

Moją żonę zachwyciła kawa India Plantation, pochodząca z nieskazitelnych zakątków Półwyspu Indyjskiego, jak sama mówi, kocha ją za korzenno-karmelowo-czekoladowy zapach i niską zawartość kofeiny. Muszę przyznać, że została ona stworzona specjalnie dla niej, ponieważ jej ekspress w pracy nie może liczyć na odpoczynek.

 

Całkiem niedawno miałem także okazję spróbować z Palarni Kawy Up Cafe- kawy Nicaragua. Jak dowiedziałem się, że pochodzi z nieskażonego cywilizacją kraju, pomyślałem -że chciałbym tam pojechać. Póki, co jednak mogę polecić Wam namiastkę przygody w postaci kawy z ziaren z pięknych, naturalnych zakątków. Kraj z którego pochodzi ta kawa, z jednej strony otoczony jest wodami Oceanu Spokojnego, a z drugiej strony Morza Karabijskiego. Osobiście sobie bardzo cenię kontakt z naturą i wszystkie produkty powstałe z dala od spalin samochodowych niewątpliwie podbijają moje serce.

 

Oferta Palarni Kawy Up Coffee jest bardzo bogata. Jeśli szukasz dobrej kawy. Zachęcam Cię do odwiedzenia internetowego sklep www.upcafe.pl. Tam znajdziesz także opisy poszczególnych kaw, które z pewnością pomogą Ci wybrać Twoją ulubioną. Jedno jest pewne ta jakość, smak i zapach na pewno Cię nie zawiodą.