Soki jak świeżo wyciskane

 

Dzisiaj chciałem poruszyć temat zdrowia. Nie zawsze ze względu na brak czasu dbamy o odpowiednią dietę i dostarczanie organizmowi wartościowych substancji odżywczych i witamin. Z przykrością muszę przyznać, że sam nie mam zbyt dużo czasu na wyciskanie świeżego soku, każdego poranka, zresztą często budzę się w hotelu ze względu na intensywny tryb pracy po Polsce.

 

Ciekawą alternatywą stają się więc soki tłoczone na zimno, niepasteryzowane i utrwalane nowoczesną metoda HPP czyli pod bardzo wysokim ciśnieniem (6000 atmosfer). Tego typu soki na rynek wprowadziła polska firma Victoria Cymes. Są to doskonałe produkty wyprodukowane na bazie soku jabłkowego. Technologia HPP pozwala na zachowanie większości wartości odżywczych warzyw i owoców, dzięki czemu możemy cieszyć się z soku porównywalnie smacznego i zdrowego do tego świeżo wyciskanego.

 

Dużym plusem jest także bogata oferta smakowa. Osobiście cenię polskie firmy i produkty wytwarzane z surowców pochodzących z polskiego rolnictwa. Polskie dobre soki, wyprodukowane ze smacznych polskich owoców i warzyw starannie wyselekcjonowanych to dobry wybór dla każdego miłośnika dobrego smaku.

 

Oficjalna strona firmy:

https://www.cymes.pl/